• 22 Temmuz 2022
  • +
  • -

İŞÇİ KARDEŞLERİMİZE BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN MÜJDE

İŞÇİ KARDEŞLERİMİZE BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN MÜJDE

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Belediye İş temsilcisi Yücel Şahin ve beraberindeki heyetin Belediye makam odasında karşılıklı olarak attıkları imzalar ile Belediyemizin bütün şirketlerinde çalışan işçi kardeşlerimize asgari ücret zammına ilave olarak %10 zam yapıldı.

Burada bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl; “İşçi kardeşlerimize hükümetimizin asgari ücrette yaptığı zamma ilave olarak bizlerde Sandıklı Belediyesi olarak %10’luk bir iyileştirmeye gittik.

İşçi kardeşlerimize göreve geldiğimiz günden bugüne kadar emeklerinin karşılığını günü gününe vererek asla mağdur etmedik. Bütün çalışmalarımızı, işçi kardeşlerimize destek olmak ve emeklerinin karşılıklarını almaları yönünde yapıyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Bu bağlamda Afyonkarahisar Belediye İş temsilcimiz Yücel Şahin ve ekibiyle yapılan görüşmeler sonucunda böyle bir karar alarak, attığımız imzalar ile yapılan iyileştirmeye resmiyet kazandırmış olduk.

Ben bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyor, işçi kardeşlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN