• 29 Haziran 2021
  • +
  • -

KAMP İÇİN EN GÖZDE MEKÂN SANDIKLI

KAMP İÇİN EN GÖZDE MEKÂN SANDIKLI

Sandıklı ilçemizde bulunan Hüdai Kaplıcalarımız yapılan yatırım, teşvik ve projelerle futbol takımlarının yeni gözdesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Son olarak Sırbistan Süper Liginden Fk Proleter takımını kamp için Sandıklı ilçemizi tercih ederek bölgemizin adının duyurulmasına katkı sağlamaktadır.

Akşam idmanını takip eden Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop kendilerini ziyaret ederek, kamp, oyuncular mücadele ettikleri lig ve bölgemizle ilgili kendileriyle karşılıklı istişarelerde bulundular. Liglerinde büyük ve kaliteli takımlarla mücadele ettiklerini dile getiren Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop, kendilerine şampiyonluk yolunda başarılar dilediler.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Fk Proleter spor direktörü Amir Bislimi; “Sandıklının doğası, otelleri, konaklama koşulları, hava koşulları bizim çok hoşumuza gitti. Daha önce Antalya’da kamp yapıyorduk, çevremizden Sandıklı ile ilgili çok güzel şeyler duyduk. İyi ki bu bölgeyi tercih etmişiz, oyuncularımız ve teknik kadro olarak çok memnunuz. Ziyaretimize gelen Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop’a ziyaretleri teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN