• 7 Temmuz 2022
  • +
  • -

KAPLICA ŞELALE KAFE TÖRENLE AÇILDI

KAPLICA ŞELALE KAFE TÖRENLE AÇILDI

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda Bistro Cafe tarzında hazırlanan “Şelale Kafe”, Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve protokolümüzün değerli üyelerinin katılımıyla, yapılan dualar eşliğinde törenle açıldı.

Kesilen kurdele ve yapılan dualardan sonra Şelale Kafe’yi gezen protokol üyelerimiz yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldılar.

Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Hüdai Kaplıcalarımız her sene adından sıkça söz ettiren ve bölgemizin en büyük şifa kaynağı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir yer haline gelmektedir.

Bu bağlamda misafirlerimize vakit geçirecekleri yeni mekânlar kazandırarak onların bu şifa kaynağından daha fazla faydalanmasını, aynı zamanda Sandıklı Belediyesi olarak bu mekanları işleterek, uygun fiyatlı, kaliteli hizmet anlayışıyla hemşehrilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

İnşallah Hüdai Kaplıcalarımıza açmış olduğumuz bu yeni kafemiz, gerek Kaplıcamızdan gerekse Sandıklımızdan gelen misafirlerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış olup, günün yorgunluğunu atmak isteyen misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Ben bu vesileyle Şelale Kafe’nin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, daha nice güzel mekânları siz değerli vatandaşlarımızla buluşturmak heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN