• 23 Kasım 2022
  • +
  • -

KÜTAHYA VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

KÜTAHYA VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Zekeriya Şentürk ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Sandıklı ilçemizde yapılan ve yapılması düşünülen projelerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunan heyet, ziyaretinde akabinde restorasyon çalışmalarının devam ettiği Hamamönü Camiinde ve Müradin Camiinde incelemelerde bulundular.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ve Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Zekeriya Şentürk burada yapılan çalışmaları yakından ilgilenerek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldılar.

Başkan Dr. Mustafa Çöl inceleme sırasında yaptığı açıklamada; “Sandıklı ilçemizin tarihi dokusunu bozmadan, gelecek nesillerimize ışık tutması açısından, yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemenin gururu ve heyecanı içerisindeyiz.

Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğümüz ile birlikte koordineli olarak yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bundan sonra yapılan çalışmalar hakkında kendileriyle istişarelerde bulunduk. Hamamönü Camiisinde yapılan çalışmalarının bitmesiyle birlikte inşallah Müradin Camii içinde restorasyon çalışmalarımızı başlatacağız.

Ben bu vesileyle Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Zekeriya Şentürk ve ekibine ilçemize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN