• 4 Mart 2016
  • +
  • -

M.REŞATBEY İLKÖĞRETİM OKULUNDAN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

M.REŞATBEY İLKÖĞRETİM OKULUNDAN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Belediye Başkanımız  Mustafa ÇÖL’ün misafirleri Miralay Reşatbey İlköğretim Okulunun minik öğrencileriydi.

Ziyarete Miralay Reşatbey İlköğretim Okul Müdürü Ali Osman UTKU, Müdür Yardımcısı Mehmet ULUIŞIK, Sınıf Öğretmeni Saadettin ÖKSÜZ, Halk Oyunları eğitmeni Yasemin TOPKOÇ ve çok sayıda Miralay Reşatbey İlköğretim okulu öğrencileri katıldı.

Miralay Reşatbey İlköğretim okulu öğrencileri 4/D Sınıfı olarak Afyonkarahisarda düzenlenen THOF Türk Halk Oyunlarında İl İkincisi olmuşlardı ve Sandıklımızın adını duyurmuşlardı. Okul Müdürü Ali Osman UTKU bu konu hakkında yapmış olduğu açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL’e bir teşekkür ziyareti yapmak istedik, sağolsun kendileri de kabul etti. Bizleri her konuda destekledikleri gibi Türk Halk Oyunları yarışmasında da bizlere desteklerini esirgemediler. Bu konuda kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

BAŞKAN ÇÖL “EĞİTİM VE ÖĞRETİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Belediye Başkanımız  Sayın Mustafa ÇÖL ziyaret sırasında yapmış olduğu açıklamada; “Minik öğrencilerimizin bu ziyareti beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Özellikle Afyonkarahisarda Türk Halk Oyunları dalında almış oldukları İl ikinciliği için okul yönetimimize, öğretmenlerimize, eğitmenlerimize ve öğrencilerimize göstermiş oldukları çabadan dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim camiasından gelen bir eğitimci olarak eğitim ve öğretime desteğimiz her zaman devam edecektir. Bu vesileyle tüm minik öğrencilerime bundan sonraki eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Mustafa ÇÖL ziyaret için gelen minik öğrenci misafirlerimize hediyeler verdi. Ziyaret toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN