• 16 Kasım 2018
  • +
  • -

MOBİL UYGULAMAMIZ GÜNCELLENDİ

MOBİL UYGULAMAMIZ GÜNCELLENDİ

Yazılımı Sandıklı Belediyesi’ne ait olan Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulaması vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda kendisini güncelleyerek hizmet verdiği alanları genişletmeye devam ediyor.

Tamamen Sandıklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen projede; Günlük Haberler, Duyurular, Cenaze İlanları, Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri ile bilgiler, Nöbetçi Eczaneler, Anket, Sandıklı ile ilgili bilgiler, İstek ve Şikayet Hattı, Ulaşım Araçları anlık konum bilgileri, İletişim ve Hava Durumu gibi bilgilere vatandaşlarımız anında ulaşabiliyor.

Mobil uygulamamıza en son yapılan güncelleme ile Sandıklı Belediyesi tarafından Afyonkarahisar’a giden araçlarımızın anlık bilgileri de programdaki yerini almış durumda. Sandıklı-Afyonkarahisar arasında Belediye araçlarını kullanan vatandaşlarımız programı indirmeleri halinde araçların anlık durumlarını hangi durağa yaklaşmakta olduğunu saniye saniye görebiliyorlar.

Android (Akıllı Telefon) ve İphonelara kurulabilen programımızı ücretsiz olarak indirebilir ve  yukarda bahsetmiş olduğumuz bütün içerikleri kullanabilirsiniz.

Android için Google Play Market Uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.ionic.sandikli&hl=tr 

İphone için İtunes App Store

https://itunes.apple.com/tr/app/sand%C4%B1kl%C4%B1-belediyesi/id1424356697?l=tr&mt=8

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN