• 1 Nisan 2014
  • +
  • -

Mustafa Çöl, Belediyeyi Devraldı.

Mustafa Çöl, Belediyeyi Devraldı.

Sandıklı eski Belediye İsmail Elibol bugün yapılan törenle koltuğunu AK Parti’den belediye başkanı seçilen Mustafa Çöl’e devretti.

Başkanlık koltuğunu devreden İsmail Elibol “30 Mart seçimleri kazasız belasız atlatıldı. Vatandaşın tercihine saygı duymak lazım. Bu seçimlerde vatandaşlarımız Mustafa Çöl kardeşime yetki verdi. Kendisine başarılar diliyorum. Her zaman ve her daim ilçemizin hizmetinde olduğumu tekrarlıyorum” dedi.

AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Mustafa Çöl “Ekip arkadaşlarımızla zorlu bir seçimi geride bıraktık. Parti rozetini şu andan itibaren çıkardım. Gece gündüz demeden ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

Yerel seçimler sonrası Sandıklı Belediye Meclisi: AK Parti’den 11 üye, MHP’den 4 üyeden oluştu.

Meclise AK partiden den giren isimler; Mustafa Işık, Adnan Öztaş, Ahmet Mahmut Saylık ,Osman Işık, Mustafa Okça, Raşit Yıldırım, Ahmet Öztop, Ramazan Sayın, Onur Karakuzu, Mustafa Özak ve Gülay Perçin.

MHP li Meclis üyeleri: Eray Aksu, Faruk Arslan, Veysel Dündar ve Güngör Yıldırım İl Genel Meclisine Sandıklı AK Parti’den Mehmet Öztoptaş, Mehmet Utsal ve Mevlüt Özaydın MHP’den İsmail Özarslan girdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN