• 31 Temmuz 2014
  • +
  • -

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Sandıklıyı Ziyaret Etti

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Sandıklıyı Ziyaret Etti

Orman Ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.Sayın Veysel Eroğlu Ramazan Bayramı nedeni ile vatandaşlarla bayramlaşmak için Sandıklı‘ya geldi.
Bakan Eroğlu, ilçeye gelişinde; Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kaymakam Faik Arıcan, ilçe protokolü, partililer ve kalabalık halk topluluğu tarafından karşılandı. İkindi namazını Ulu Camii de kılan Bakan Veysel Eroğlu, buradan Esnaflarla da bayramlaşarak Belediye Meydanında Sandıklı Halkı ile buluştu.
Eroğlu, belediye meydanında yaptığı konuşmada Sandıklı’ya yapılan yatırımları anlattı, Sandıklı’yı termal’in teknolojik seracılığın başkenti yapılacağını söyleyen Bakan Eroğlu Afyon’a Aktarılan ödeneklerin yarısının Sandıklı’ya aktarıldığını söyledi. Bakan Veysel Eroğlu, Belediye başkanlığını ziyaretinde, muhtarların, halkın ve partililerin istek ve dilekleri dinledi.
Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün makam odasında kısa bir süre daha beraberindeki heyetle beraber sohbet eden Bakan Veysel Eroğlu, daha sonra Mustafa Çöl ile vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN