• 16 Nisan 2022
  • +
  • -

RAMAZAN AYI YARDIM KOLİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

RAMAZAN AYI YARDIM KOLİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, her Ramazan Ayı olduğu gibi bu senede, Mahalle Muhtarlarımız tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize, yardım kolileri dağıtılmaya başlandı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün personelleri tarafından dağıtımı gecenin ilerleyen saatlerinde yapılan dağıtımlarda mahalle muhtarlarımızda hazır bulunurken, hemşehrilerimize Başkan Mustafa Çöl’ün selamları iletilerek, hayırlı Ramazanlar dileklerinde bulunuluyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Mübarek Ramazan ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde, Belediye Düğün Salonumuzda her gün dağıtımı yapılan İftar yemeğinden faydalanamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına bir nebze olsun destek olmak için, Ramazan Yarım kolilerimizi hazırlatarak titizlikle dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Ramazan ayı demek paylaşmak demek, yardımlaşmak demek, komşunu açken kendisi tok yatmamak demek, bizlerde her Ramazan ayı olduğu gibi bu senede 13 mahalle muhtarlarımızın bizlere vermiş olduğu listelere görevli personellerimizle ulaşarak, ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Ben bu bağlamda muhtarlarımıza, bizleri destekleyen hayır sahibi vatandaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hep birlikte geçireceğimiz daha nice güzel Ramazan-ı Şerif aylarına Rabbimizin bizleri ulaştırmasını niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN