• 9 Temmuz 2015
  • +
  • -

RAMAZAN ETKİNLİĞİMİZ VE KENT PARK AÇILIŞI YAPILDI

RAMAZAN ETKİNLİĞİMİZ VE KENT PARK AÇILIŞI YAPILDI

Sandıklı Belediyesi Ramazan Ayı içinde düzenlemiş olduğu Mahalle İftarları yoğun katılımlarla dolu dolu geçerken, yenilikler ve ilkler artarak devam ediyor. Yeniliklerin bu seferki durağı Sandıklı Belediyesi Kent Park ve Sosyal Tesislerin açılışı oldu.

Ramazan Ayının manevi çoşkusu olan iftarlarımız halkımızla bu seferde Belediye Düğün Salonunda buluştu. Başkan Mustafa ÇÖL, Sandıklı protokolü ve Sandıklı Belediyesi birim amirleri Belediye Düğün Salonunda Ramazan Ayında her gün Sandıklı halkımızın İftarını açtığı Belediye Düğün Salonunda vatandaşlarımızla iftarını açtı.

Belediye Düğün Salonunda yapılan İftar Yemeğinden sonra Başkan Mustafa ÇÖL ve beraberindeki heyet Sandıklıda Belediyesi tarafından yapılan Sosyal Tesisler kapsamında kalan “Kent Park” açılışını gerçekleştirdi. Çocuklar için oyun alanları, halkımızın gönül rahatlığı ile ailecek gelip günün yorgunluğunu atabilecekleri temiz ve nezih mekanları. Ayrıca sıcak ve soğuk içecek servisini içinde bulunduran “Kent Park” Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’ün açılışını yapması ile Sandıklı Halkımızın hizmetine girdi. Başkan Mustafa ÇÖL açılışta yaptığı konuşmada:” Sandıklı İlçesi olarak böyle güzel bir parkın eksikliği hep hissedilmişti. Bu parkı Sandıklımıza kazandırmak bize nasip oldu. Sandıklımıza hayırlı olsun.”dedi. Başkan Mustafa ÇÖL ve beraberindeki heyet Kent Parkın açılışının ardından Sandıklı Belediyesi Sosyal Tesislere geçtiler.

Sosyal Tesisler içerisindeki çocuk oyun grupları ve Sandıklı Belediyesi Sinema salonunda incelemelerde bulunan heyet, Sandıklı Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan Etkinleri kapsamındaki organizasyonu izledi.

Ramazan Etkinlikleri bu sene Belediye Düğün Salonu Kent Park yanında gerçekleşti. Sırasıyla Başkan Mustafa ÇÖL’ün halkımıza yaptığı kısa konuşma ile başladı. Başkan ÇÖL konuşmasında;” Böyle güzel bir günde, böyle güzel bir organizasyonda bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayının manevi atmosferini hep beraber yaşandığı zaman daha değerli oluyor. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Ayınızı tekrar tebrik ediyor, saygılar sunuyorum.”dedi.

İlahi dinletisi ile devam eden gece, Semazenlerin ilahiler eşliğinde sergiledikleri sema gösterisi ile devam etti. Hacivat ve Karagöz orta oyunu ve minik misafirlerimiz tarafından ilgi ile takip edildi. Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde halkımıza Ramazan Şerbeti ve Ramazan macunu ikram edildiği gece, palyaçoların çocukların yüzlerinin boyandığı boyama etkinliği ile sona erdi.

Geceye katılan vatandaşlar Kent Park gibi bir parkın Sandıklıda daha önce eksikliğinin hissedildiğini ama bu eksikliğin Sandıklıda ilkleri yapan Başkan Mustafa ÇÖL tarafından doldurulduğunu belirttiler. Dışarıdan misafirlerimiz geldiği zaman güzel ve hoşça vakit geçirebilecek bir yerin Sandıklıda bulunmadığını ama artık Kent Park ve Sosyal Tesisler sayesinde bu durumun söz konusu olmadığını, Kent Park, Sosyal Tesisler ve Sinema salonu için Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ettiklerini söylediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN