• 4 Nisan 2024
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANIMIZ ADNAN ÖZTAŞ GÖREVİNE BAŞLADI

SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANIMIZ ADNAN ÖZTAŞ GÖREVİNE BAŞLADI

Sandıklı ilçesinde gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından kazandığı zaferle dikkatleri üzerine çeken Belediye Başkanımız Adnan Öztaş, Sandıklı Belediye Başkanlığı görevine başladı. Yeni başkan ve beraberindeki heyet, ilk olarak İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını teslim aldı. Daha sonra Sandıklı Belediyemize gelerek görevine resmen başlayan Başkan Adnan Öztaş, kıymetli ailesi, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Erkalan, Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte çok sayıda hemşehrimizin eşliğinde karşılandı.

Başkan Adnan Öztaş, Belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılanırken, görevine başlaması dolayısıyla kendisine hayırlı olsun dilekleri iletilerek, yeni dönemin başlangıcı coşkuyla karşılandı. Göreve başlamasının ardından Adnan Öztaş, Sandıklı ilçesinin geleceği için yoğun bir çalışma temposu içine gireceklerini belirterek şu ifadelere yer verdi.

“Sandıklı Belediye Başkanlığı görevine başlamamın heyecanını ve sorumluluğunu hissediyorum. Sandıklı halkının verdiği destek ve güvenle, ilçemizin geleceği için elimden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyım.

İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatamızı alarak resmi olarak görevimize başladık. Bu süreçte ailem, Belediye Meclis Üyelerimiz, partimizin değerli yöneticileri ve tüm hemşehrilerimizin desteği beni son derece motive ediyor.

Sandıklımızda yeni bir dönemin başlangıcındayız. Halkımızın beklentilerini karşılayacak, ilçemizin gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek için çalışacağız. Önceliğimiz, ilçemizin her köşesine eşit hizmet götürmek ve yaşam kalitesini artırmak olacak.

Belediye personelimizle birlikte uyum içinde çalışarak, Sandıklımızın potansiyelini en üst düzeye çıkaracağımıza inanıyorum. Herkesi kucaklayan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla ilerleyeceğiz. Hemşehrilerimize bizlere verdiği destek ve güven için teşekkür ederim. Bu yeni dönemde birlikte güzel işlere imza atacağımıza inancım tamdır.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN