• 29 Mayıs 2018
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİ İFTARDA BULUŞTU

SANDIKLI BELEDİYESİ İFTARDA BULUŞTU

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Sandıklı Belediyesi Personel İftarı, müdürlerimiz, daire amirlerimiz, personellerimiz, belediye meclis üyelerimiz, muhtarlarımızın yoğun bir katılımı ile Ezgi Düğün Salonunda gerçekleşti.

Ramazan Ayı’nın manevi coşkusunun hep birlikte yaşandığı Sandıklı Belediyesi Personel İftarında canlı ilahiler, semazen gösterileri, personellerimize ikramlar, ve hediye dağıtımları gerçekleşti.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Başkan Mustafa Çöl; “Ramazan Ayında her sene organize ederek geleneksel hale getirdiğimiz iftar programımıza hoşgeldiniz. Belediyemizin farklı birimlerinde görev yaparak vatandaşlarımıza hizmet eden fedakar personellerimize teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz sürede personellerimizin değişik problem ve ihtiyaçları vardı. Bunların başında 11 aydır maaş ödemesi alamayan, maddi ve manevi açıdan kötü durumda olan personellerimize ilk iş olarak hemen maaş ödemelerini  planlayarak geçmişten kalan maaş ödemelerini gerçekleştirdik.

Belediyemizde farklı yerlerde ve farklı şirketlerde çalışan personellerimize Ramazan Ayı münasebetiyle bir de müjde vermek istiyorum. Sendika çalışmalarını görüşmelerini başlattık. İnşallah en kısa sürede sonuçlanır. Ben bu bağlamda buraya gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız ve işlerinizde göstermiş olduğunuz gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN