• 24 Eylül 2015
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİ MEZBAHANESİ YİNE DOLDU TAŞTI

SANDIKLI BELEDİYESİ MEZBAHANESİ YİNE DOLDU TAŞTI

Sandıklı Belediyesine ait Mezbaha’ne geçen yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarımızın yoğun ilgisine cevap verdi.

Bayram namazından sonra Kurbanlıkların kesim işlemleri için Sandıklı Belediyesi Mezbahanesi’ne gelen vatandaşlar dualar ile Kurbanlıklarını usta kasaplara kestirdikten sonra, Sandıklı Belediyesi tarafından sunulan Çay, Kahve, Meyve Suyu, Su, Tost gibi ikramlar ile Kurbanlık Etlerinin gelmesini beklediler.

Başkan Mustafa ÇÖL’de sabahın ekren saatlerinde mezbahaya gelerek burada vatandaşlar ile bayramlaştı ve verilen hizmet için teşekkürleri kabul etti. Sandıklı Belediyesi Mezbahanesinde Kurban Bayramının ilk günü sabah namazından sonra başlayan Kurban kesme işlemi 17:00’ye kadar devam etti. Kurban bayramının ilk günü 125 adet büyükbaş hayvan kesildi.

Sandıklı Belediyesi Mezbahsında Kurbanlarını kestiren vatandaşlar Başkan Mustafa ÇÖL’e yapılan bu hizmetler ve ikramlar için teşekkür ettiler. Vatandaşlarımız konu ile ilgili olarak; “Kurbanlıklarımız İslami usullere göre ve çok hızlı bir şekilde kesildi, etler parçalanarak arabamıza kadar kısa bir sürede, gayet hijyenik ve nezih bir ortamda hazırlanarak bizlere teslim edildi. Ayrıca etlerimizin gelmesini beklerken burada yapılan çay ve tost gibi ikramlar da bizi ziyadesiyle memnun etti. Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN