• 22 Ekim 2015
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİ ŞEHİR HAMAMI AÇILIYOR

SANDIKLI BELEDİYESİ ŞEHİR HAMAMI AÇILIYOR

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Şehir Hamamı kış sezonunun gelmesi ile birlikte faaliyete geçiyor.

Sandıklı Belediyesi tarafından bakım, onarım ve tadilatları yapılan Şehir Hamamı 23/10/2015 Cuma günü (yani yarın) faaliyete giriyor. Şehir Hamamının faaliyete girmesi ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL; “Sandıklı Halkımızın ihtiyacı olan Şehir Hamamı’nı faaliyete sokarak bu anlamda bir eksikliği gidermiş olacağız. Bilindiği gibi geçen sezon Şehir Hamamı sezonu kapatırken büyük bir tadilatın yapılacağını, daha temiz, ve hijyenik şartlarda Şehir Hamamının tekrar açılacağını söylemiştik. Şimdi bu verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. Yeni sezona girecek olan Şehir Hamamı tamamen yenilenmiş Saunası, elektrik tesisatı, kalorifer tesisatı, boyası ve temizliği ile baştan aşağıya yeniden düzenlenerek vatandaşlarımızın hizmetine açılacak.

Başkan Mustafa ÇÖL;” Şehir Hamamı 3 Gün Ücretsiz olacak.”

Şehir Hamamımızdan herkesin faydalanması için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Şehir Hamamı’mız ücretsiz olacak buradan da bunun müjdesini vermek istiyorum. Halkımıza hayırlı olsun.”dedi.

Sandıklı Belediyesi Şehir Hamamı haftanın her günü açık olacak, çalışma saatleri ise; sabah 07:00 gece 22:30 saatleri arasında olacak.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN