SANDIKLI BELEDİYESİ TEKNOLOJİ ALANINDA ÇAĞ ATLADI

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN EN BÜYÜK HİBE SANDIKLIMIZA
20 Aralık 2019
YURDAGÜL ERTEKİN
21 Aralık 2019

SANDIKLI BELEDİYESİ TEKNOLOJİ ALANINDA ÇAĞ ATLADI

Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Bilgi İşlem Birimi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve taleplerine daha hızlı cevap verebilmek adına hayata geçirilen yazılımlar sayesinde problemler kısa bir sürede çözülüyor.

Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulaması Android ve İos platformlarında vatandaşlarımızın beğenisine sunulurken bu program sayesinde vatandaşlarımızdan gelen talepler “Beltech” adlı sisteme yönlendiriliyor.

Sisteme yönlendirilen istek ve şikâyetler resimleriyle birlikte ilgili müdürlerin cep telefonlarına anında gitmekte, müdürler tarafından personellere yönlendirilen problemlerin anında çözülmesi için gereken işlemler yapılmaktadır.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl tarafından denetlenen program kapsamında hiçbir istek ve şikâyet cevapsız kalmamakta, vatandaşlarımıza geri dönüş bildirimi gönderilerek konunun çözüldüğü bilgisi verilmektedir.

Sandıklı Belediyesi Müdürlükleri arasındaki otomasyonu sağlayan “Beltech” programı sayesinde sorunların kısa sürede çözülmesi için somut adımlar atılmakta, vatandaşlarımızla Sandıklı Belediyesi arasındaki iletişim ağı hızlanmaktadır. Tamamen kendi yazılımımız olan uygulamanın değişik kollarda hizmet vermesi için Destek Hizmetleri Birimi Bilgi İşlem Birimi çalışmalarını sürdürmektedir.