• 29 Mart 2018
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI DEVREDE

SANDIKLI BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI DEVREDE

Sandıklı Belediyesi olarak çağın teknolojik imkanlarından faydalanmak, bu imkanlar doğrultusunda vatandaşlarımızın ihtiyaç, istek ve şikayetlerini en kısa sürede çözmek adına her türlü imkanı kullanmaya devam ediyoruz.

Daha önce kullanıma sunduğumuz Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulamamızın yanı sıra Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda “0 530 277 64 74” nolu Sandıklı Belediyesi Whatsapp Hattımız devreye girmiş bulunmaktadır.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak; “Bilindiği gibi whatsapp yediden yetmişe herkesin yoğun olarak kullandığı bir uygulama. Bu uygulama ile vatandaşlarımıza daha kısa sürede hizmet etmek amacındayız. Bu telefon numarasını telefonlarına kayıt eden vatandaşlarımız ne sorunu varsa whatsappdan bizlere iletebilir, görmüş olduğu eksikliklerin fotoğrafını çekerek bizlere gönderebilir, konum atarak bildirebilir, bizlerde sorunu çözmek için en kısa sürede çalışmalara başlayabiliriz. Her şey yaşanabilir bir Sandıklı için.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN