• 22 Kasım 2022
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN 8. VE 12. SINIFLAR İÇİN ÜCRETSİZ PERİYODİK DENEME SINAVLARI YAPILACAK

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN 8. VE 12. SINIFLAR İÇİN ÜCRETSİZ PERİYODİK DENEME SINAVLARI YAPILACAK

Sandıklı Kaymakamlığı, Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak hazırlanan protokol kapsamında “Akademik Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi” kapsamında 7. 8. ve 12. Sınıf Öğrencilerimize ücretsiz deneme sınavları yapılacaktır.

Sandıklı Belediyemizin sponsorluğunda gerçekleşecek “Akademik Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi”nin protokol imzaları Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt tarafından Belediye Başkanlığı makam odasında atılarak resmiyet kazanmış oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt imza töreninde yaptığı açıklamada; Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, öğrenci kardeşlerimizin yanında olduğu için duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, böylesine güzel bir projenin paydaşı olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu, öğrenci kardeşlerimizin kendilerini geliştirmesi ve sınav stresi ile mücadele etme konusunda deneyim kazanmasını istediklerini ifade ederek, Sandıklı Kaymakamı Mehmet Sülün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN