• 5 Şubat 2015
  • +
  • -

Sandıklı Belediyesinden Bir İlk Daha

Sandıklı Belediyesinden Bir İlk Daha

Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü personellerine Sandıklı Belediyesi tarafından yeni kışlık kıyafetler dağıtıldı. İş güvenliği kanunu gereği önceki dönemlerde kurumsal yapı gereği yapılması gerekirken yapılmayan kıyafetler, Başkan Mustafa Çöl’ün talimatı ile tedarik edilerek, Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü personeline dağıtıldı.

Kış aylarında olmamız, soğuk ve yağışlı havalarda personelin işlerini aksatmadan yapması ve Belediye personelinin vatandaşlarımız tarafından tanınmasına olanak sağlayacak kıyafetler; İş ayakkabısı (Çelik Burunlu), Pantolon, Kazak, Mont, Yağmurluk ve Bere den oluşmaktadır. Reflektörlü gece sokakta fark edilmelerine olanak sağlayan, arkasında bağlı bulundukları müdürlüklerin ismi yazılı olan kıyafetlerin ön taraflarında ise Sandıklı Belediyesi logosu bulunmaktadır.

Yazlık kıyafetlerinde tedarik edilerek hazırlandığı, Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne yaz aylarında yazlık kıyafetleri ile görevlerine devam edeceği bildirildi.

kislik-kiyafetler1

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN