• 13 Temmuz 2021
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN DEV BİR PROJE DAHA

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN DEV BİR PROJE DAHA

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından, alternatif turizm açısından öne çıkan destinasyonların altyapısının iyileştirilerek turizmden elde edilen katma değerin artırılması amacıyla mali destek programı başlatıldı.

“Turizm Altyapısının İyileştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında Sandıklı Belediyesi proje ekibi tarafından hazırlanan projeye 2 Milyon Türk Lirası hibe desteği verilecektir. Bu proje kapsamında Hüdai Kaplıcalarımıza; Aquapark, Hayvanat Bahçesi, Kuş Bahçesi, At Maneji ve gezi alanı, Paintball, Okçuluk, Kay kay pisti ve Halı Saha yapımı başlayacak olup vatandaşlarımızın kullanımına sunulacaktır.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi proje ekibimiz tarafından hayata geçirilen ve hibe alan projelere bir yenisini daha eklemekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.

Turizm Altyapısının İyileştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında 2 Milyon Türk Lirası hibe alarak Hüdai Kaplıcalarımıza yapılacak olan projelerle çehresi baştan sona değişecek ve ülkemizin dört bir tarafından ilçemize gelen misafirlerimize hizmetin en güzelini verme noktasında var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu bağlamda Aquapark, Hayvanat Bahçesi, Kuş Bahçesi, At Maneji ve gezi alanı, Paintball, Okçuluk, Kay kay pisti, Halı sahalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız. Her şey Sandıklımız için.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN