• 5 Mart 2015
  • +
  • -

Sandıklı Belediyesinden İlçe Müftülüğüne 520 Adet Kitap Hediye Edildi

Sandıklı Belediyesinden İlçe Müftülüğüne 520 Adet Kitap Hediye Edildi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl İlçe Müftüsü Davut Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. İlçemiz Merkez, Köy Camileri ve Kuran Kurslarında dağıtılmak üzere ” İslam Peygamberi ve Peygamberler Tarihi” kitaplarını İlçe Müftülüğüne hediye edildi. 37 Merkez Cami, 79 Köy Cami, 3 Kasaba Cami, 16 Kuran Kursu olmak üzere toplam 135 Cami ve Kuran kursuna, 520 adet kitap seti dağıtılacak.

Başkan Mustafa Çöl konu ile yapmış olduğu açıklamada ” Sandıklı Belediyesi olarak bu setleri İlçe Müftülüğüne kazandırmanın huzuru ve bahtiyarlığı içindeyiz. Bu setler Camilerimizde ve  Kuran Kurslarımızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız tarafından kullanıldıkça halkımızın hayır dualarını almak, İslami konuların yayılmasına vesile olmak bizlere nasip olduğu için çok mutluyum. Halkımızın her zaman yanında olduk bundan sonrada yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sandıklı İlçe Müftüsü Davut Çalışkan da yaptığı açıklamada “Peygamberimizin Hayatını ve İslam Peygamberlerinin Tarihini Camilerimiz ve Kuran Kurslarımızda vatandaşlarımız ile buluşturduğu için Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ediyorum. Umarım bu ve buna benzer hayırlı hizmetler artarak devam eder.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN