• 10 Mart 2015
  • +
  • -

Sandıklı Belediyesinden Okullarımıza Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü Hediye Edildi

Sandıklı Belediyesinden Okullarımıza Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü Hediye Edildi

Sandıklı Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında merkez, köy ve kasabalarda bulunan tüm okullara Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü dağıtımı yapacak. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

“Okullarımızda gençlerimizin faydalanabilmesi için Belediye olarak Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü hediye ediyoruz. Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim insanlığa ışık olup, yol göstermektedir. Kuran-ı Kerim bir nevi reçetedir, umarım yarınlarımızı emanet edeceğimiz, umudumuz çocuklarımız ve gençlerimiz kendilerine düşen reçeteyi Kuran-ı Kerim sayesinde yazabilirler. Bu konuda en küçük bir yararımız bile olsa kendimizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiz. Bu projenin ilk temellerini Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde atmaktayız. Diğer merkez, köy ve kasaba okullarımıza Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü setleri en kısa sürede ulaştırılacak.”dedi.

Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü dağıtımında ilk uygulama olarak, Sandıklı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okuluna 70 adet Kuran-ı Kerim ve Elif Cüzü seti hediye edildi. Sandıklı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yardımcısı Mehmet Başer bu değerli ve anlamlı hediye için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ettiklerini, yaptıkları bu hediyelerin meyvelerinin kısa zamanda alınmasını arzu ettiğini belirtti.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN