• 1 Ağustos 2017
  • +
  • -

SANDIKLI BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

SANDIKLI BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

Marka belediyeler dergisi ve akpartilibelediyeler.com haber sitesi tarafından düzenlenen Marka belediye ve Marka proje ödülleri kapsamında marka belediye ödülüne layık görülen Sandıklı Belediyesi, hayata geçirdiği “Kent Meydanı Projesi” ile “Modern Kentleşme ve Sosyal Belediyecilik” marka proje ödüllerini alarak iki ödülün sahibi oldu.

Marka belediyeler dergisi tarafından düzenlenen “Marka projeler, Marka belediyeler” ödül töreninde başarılı projelere ödülleri verildi. Ankara’da düzenlenen törende iki ödülü birden alan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ödülü Sandıklı halkı adına aldığını belirterek, “30 Mart 2014 tarihinde göreve geldiğimiz dönemden itibaren vatandaşlarımıza söz verdiğimiz bütün projeleri teker teker hayata geçiriyoruz.

İlçemizin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan ve  Sandıklı’nın kalbi sayılabilecek olan bir “Kent Meydanı” inşa ettik. Kent Meydanını yaparken Sandıklımızın ilerleyen yıllarda marka kent olma yolundaki en büyük sorunu ortadan kaldırmak, otoparklar, işyerleri, oturma alanları, gibi mekanları vatandaşlarımızın hizmetine sunarak yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmak en büyük amacımızdı.

Bitirmiş olduğumuz Kent Meydanı projemiz marka belediyeler dergisi tarafından ödüle layık görüldü. Bu projemizin yanında aynı zamanda “Modern Kentleşme ve Sosyal Belediyecilik” alanında marka belediye ödülünün de sahibi olduk. Bizleri bu ödüllere layık gören Marka belediyeler dergisi ekibine ve bu bağlamda bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN