• 7 Kasım 2022
  • +
  • -

SANDIKLI SEBZECİLER VE MEYVECİLER ODASI İLE PROTOKOL İMZALANDI

SANDIKLI SEBZECİLER VE MEYVECİLER ODASI İLE PROTOKOL İMZALANDI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, ilçemizde kurulan pazarlarda hemşehrilerimize daha güzel ve kaliteli hizmet almaları için Sandıklı Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Ali Çiçek ile bir protokol imzaladı.

Protokolde Sandıklı Belediyemiz tarafından ilçemizde değişik günlerde kurulan pazar yerlerinde; poşet kullanımı, fiyat etiketi kontrolü, satıcı kıyafetleri, temizlik, hijyen, tezgah hizmetleri, güvenlik ve buna benzer konularda Sandıklı Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odasına yetki verilerek, çalışmalar kendileri tarafından kontrol edilecek olup, Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz tarafından denetlenecektir.

Bu vesileyle Pazar yerlerinde yapılacak çalışmalar Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz ile koordineli olarak Sandıklı Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası tarafından takip edilerek, gerekli görülen çalışmalar kendileri tarafından yapılacaktır.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ve Sandıklı Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Ali Çiçek imzalanan protokolün ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek, pazarlarımızda hemşehrilerimizin daha fazla faydalanması için çalışmalarına devam edeceklerini belirttiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN