• 31 Ekim 2018
  • +
  • -

SANDIKLI’DA 29 EKİM TÖRENLERLE KUTLANDI

SANDIKLI’DA 29 EKİM TÖRENLERLE KUTLANDI

Sandıklı ilçemizdeki ilk tören 28 Ekim Pazar günü İlçe Kaymakamlık binası önünde bulunan Atatürk anıtına çelenklerin sunulması ile resmen başladı.

29 Ekim Pazartesi günü Sandıklı İlçe Kaymakamımız Eflatun Can Tortop tarafından makamında tebriklerin kabulü ile başlayan Cumhuriyet Bayramı törenleri; saygı duruşu, istiklal marşı ile Kaymakamımız Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl tarafından öğrencilerimizle vatandaşlarımızın bayramının kutlanması ile devam etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yayınlanan Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajının okunmasının akabinde, günün anlam ve önemine istinaden konuşma İlçe Kaymakamımız Eflatun Can Tortop tarafından gerçekleştirildi. Devamında okunan şiir ve kompozisyon ardından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri protokol üyeleri tarafından  kendilerine takdim edildi.

Minik öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilen halk oyunları ile programa katılan okullarımız tarafından yapılan tören geçişi ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN