• 27 Nisan 2018
  • +
  • -

BAŞSAVCI MEHMET ÖZEL’DEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

BAŞSAVCI MEHMET ÖZEL’DEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Afyonkarahisar Başsavcısı Mehmet Özel ve Sandıklı’da görev yapan Savcılarımızdan oluşan bir heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Sandıklı ilçemiz hakkında fikirlerin paylaşıldığı ziyarette Başkan Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemizde yapılan çalışmalar ve yapılması düşünülen projeler hakkında Savcılarımızı bilgilendirdi. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Afyonkarahisar Baş Savcımız Sayın Mehmet ÖZEL bey ve ilçemizde görev yapan değerli savcılarımızın ziyaretleri bizleri ziyadesi ile mutlu etti.

Adalet Bakanlığımız Açık cezaevi proje kapsamında yakın zamanda Sandıklımızda Teknolojik Termal Sera yapımına başlıyor. Adalet Bakanlığımızın tamamına ürünleri Sandıklı’mızdan göndereceğiz. Proje kapsamında büyük destek veren hemşehrimiz Akademi Başkanı Sayın Yılmaz Akçil Beye, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcımıza, Sandıklı Savcılarımıza ve Açık cezaevi müdürümüze şükranlarımı sunuyorum. İstihdam, üretim ve ilçe ekonomisine katkı. Sandıklımıza hayırlı olsun.” İfadelerine yer verdi.

Ziyaretin sonunda günün anlam ve önemine istinaden Başkan Mustafa Çöl Savcılarımıza bakır alem hediye ederek, Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında hatıra fotoğrafı çektirdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN