• 4 Haziran 2015
  • +
  • -

SİNEMA SALONUMUZUN İLK MİSAFİRLERİ MİNİK ÖĞRENCİLER

SİNEMA SALONUMUZUN İLK MİSAFİRLERİ MİNİK ÖĞRENCİLER

Sandıklı Belediyesi Sosyal Tesisleri içerisinde bulunan Sinema Salonumuz minik öğrencilerimizle beraber faaliyete girdi. Sandıklının çehresini değiştirecek ve uzun zamandan beri atıl durumda bekleyen Sosyal Tesisleri faaliyete geçiren Başkan Mustafa ÇÖL’ün talimatıyla Sandıklı Belediyesi Sinema Salonu bugün ilk minik  misafirlerini ağırladı.

Minik öğrencilerimiz için “Oz Efsanesi” adlı animasyon filminin gösterime girmesi ile kapılarını açan Sinema Salonumuz günde iki seans olmak üzere  10:00 ve 14:00 saatleri arasında  anaokulu öğrencilerimize hizmet verecek.

Anaokulu öğrencilerimizi Sosyal Faaliyetlerimizde misafir eden Başkan Mustafa ÇÖL, Sosyal Tesislerde minik misafirlerimize patlamış mısır ikramında bulundu ve hediyeler verdi.

Başkan Mustafa ÇÖL konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Sandıklımıza böyle güzel bir Sinema Salonu kazandırdığımız için büyük bir mutluluk duyuyorum. Sandıklımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Sosyal Tesisler ve Sinema Salonumuz Sandıklımıza hayırlı olsun.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN