• 24 Şubat 2019
  • +
  • -

TEŞEKKÜR DAVETLERİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

TEŞEKKÜR DAVETLERİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl hemen hemen her gün bir kahvaltı programında Belediye personeliyle bir araya gelerek mesai’ye o şekilde başlıyor.

Sandıklı Belediyesine bağlı müdürlükler tarafından sendikaya geçilmesi dolayısıyla organize edilen kahvaltı programları her geçen gün artarak devam ediyor. En son İtfaiye Müdürlüğü, BSOM İşletme Müdürlüğü, SANJET A.Ş, Mali Hizmetler Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü tarafından değişik günlerde verilen kahvaltılara katılan Başkan Mustafa Çöl personellerine bu nazik jest için teşekkür ederek konuyla ilgili açıklamalarda bulundular.

Başkan Mustafa Çöl; “Değerli personellerimizin kahvaltı ikramları ile aynı sofrayı paylaştık. Artık yüzleri gülen Belediye Personellerimiz var çok şükür. 5 yıl önceki toplantılarda başların öne eğik olduğu, morallerin bozuk olduğu bir ortam vardı artık başlar dik moraller zirvede ne mutlu bizlere 59 aydır biz sözümüzü tuttuk.

5 yıl önce 12 ay maaş veremeden belediye bırakıp kaçanlar şimdi nasıl milletimizin, personellerimizin karşına çıkıp ne diyecekler merak ediyorum. Hizmet edebilmek, proje üretebilmek, millete hizmet edebilmek fedakarlık ister gayret ister. Çok şükür bugünlere ve bizleri alnı Ak çıkmamızı sağlayan Rabbime.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN