• 3 Eylül 2015
  • +
  • -

TOKİ VE İSTASYON MAHALLESİ’NİN YOLLARI YENİLENİYOR

TOKİ VE İSTASYON MAHALLESİ’NİN YOLLARI YENİLENİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL’ün talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından TOKİ’de ve İstasyon Mahallesinde bulunan yollar Asfalt satıh kaplama yapılmak sureti ile yenileniyor. Fen İşleri Müdürlüğümüzden alınan bilgiye göre; Toki’de yaklaşık 2000 metre, İstasyon Mahallesinde 1500 metre olmak üzere toplam 3500 metre yolun yapıldığı, ayrıca TOKİ’de daha önce bazı yolların vatandaşın arsasından geçtiğini şimdi ise yeni imar yollarının açılarak bu yolların vatandaşın kullanımına açıldığını belirttiler.

TOKİ’de ve İstasyon Mahallesinde bulunan vatandaşlarımız yapılan yollar için Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ettiklerini belirterek, kış ayları gelmeden yollarımızı yapan bizleri çamurdan ve tozdan kurtaran Başkan ÇÖL’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Başkanımız bu yollar için kısa bir süre önce bizlere yapılacağını söylemişti, bu kadar çabuk yapılacağını beklemiyorduk dediler.

Yol yapım ve yenileme çalışmaları Çakır Mahallesi Endüsti Meslek Lisesi önünde ve  Şirinevler Mahallesi Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunun önünde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğümüzden alınan bilgiye göre Sandıklının hemen hemen her mahallesinde yapılan yol yenileme çalışmalarının en kısa sürede bitirileceği bildirildi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN