• 18 Kasım 2022
  • +
  • -

VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR KOMPLEKSİMİZ BİTMEK ÜZERE

VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR KOMPLEKSİMİZ BİTMEK ÜZERE

İlçemiz tarihinde yapılan en büyük Spor Kompleksi olan ve Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün yoğun gayretleri ile hemşehrilerimizin hizmetine girecek “Vali Gökmen Çiçek Spor Kompleksi” kapılarını açmak için gün sayıyor.

Afyonkarahisar ilimizin unutulmaz Valileri arasında kendisine yer bulan Vali Gökmen Çiçek’in adı verilen Spor Kompleksimizi gezen Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler alarak yapılan çalışmaları inceledi.

Toplamda 6420 m2’lik bir alana yapılan Vali Gökmen Çiçek Spor Kompleksimiz; 1000 kişi seyirci kapasite olacak olup içerisinde, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Futsal’ın yanında 9 farklı branşa hizmet verecek şekilde planlanmıştır.

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “İlçemize kazandırmış olduğumuz Spor Kompleksimizi artık bitirdik. Bu şehrin güzel insanlarına, güzel evlatlarına, yaklaşık 50 yıl hizmet edebilecek muhteşem bir eseri çok yakında açıyoruz. 1000 kişi seyirci kapasitesine sahip tüm branşları kapsayan, ulusal turnuvaların yapılabileceği bu salon için emeği geçen kıymetli Valimize, Spor Bakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Güzel ilçemiz Sandıklımıza hayırlı ve uğurlu olsun.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN