• 3 Ağustos 2017
  • +
  • -

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ SANDIKLI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ SANDIKLI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar ilimize yeni atanan Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz Sandıklı İlçemizi ziyaret ederek, Sandıklı İlçe Kaymakamımız Sayın Köksal Şakalar tarafından Sandıklı Halk Eğitim Müdürlüğümüzde kendilerine brifing verildi.

Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz Sandıklı Halk Eğitim Müdürlüğü önünde Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Karşılamanın akabinde Sandıklı Kaymakamı Sayın Köksal Şakalardan Sandıklı ilçemiz ile ilgili brifing alan Vali Mustafa Tutulmaz, koordinasyonun gerektiği konularda tüm kurumların işbirliği içerisinde çalışması ve yapılan yatırımları takip etmeleri talimatını verdiler.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı brifing sırasında ilçe protokolüne hitaben bir konuşma gerçekleştiren Vali Mustafa Tutulmaz; “Kamu görevinin sorumluluğu içerisinde görevlerimizi yapacağız. Vatandaşlarımızın huzuru, güveni, mutluluğu ve refahı için işlerimizi zamanında ve yasalara uygun yapacağız, çok gayret edeceğiz, bizler hizmet yapmak üzere buralarda olduğumuzu bileceğiz. Vatandaşlarımızla empati yapmamız gerekir. Bizlerden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza saygılı bir şekilde davranacağız.” ifadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN