• 14 Ocak 2023
  • +
  • -

VALİMİZ DOÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI VE MİLLETVEKİLLERİMİZDEN AKDAĞ TABİAT PARKIMIZA ZİYARET

VALİMİZ DOÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI VE MİLLETVEKİLLERİMİZDEN AKDAĞ TABİAT PARKIMIZA ZİYARET

Afyonkarahisar Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve Afyonkarahisar Milletvekillerimiz bir dizi ziyarette bulunmak için Sandıklı ilçemizi ziyaret ettiler.

İlk olarak Sorkun Köyümüzde hemşehrilerimiz ile buluşan Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’dan oluşan heyet burada incelemelerde bulundular.

Daha sonra Akdağ Tabiat Parkımıza çıkışı kolaylaştıran, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün gayretleriyle, dönemin Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından talimatı verilerek yapımı tamamlanan yeni yolumuzu inceleyerek, açılışını gerçekleştirdiler.

Akabinde Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından Akdağ Tabiat Parkımıza yapımı sağlanan “Akdağ Butik Otel” Valimizin Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve beraberindeki heyet tarafından açılışı yapılarak, kurdelesi kesildi.

Buradaki eşsiz doğa manzarasından etkilendiğini ifade eden Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, burada yapılacak çalışmalar hakkında Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’den kısa bir brifing alarak, odaları incelediler.

Son olarak günün bir anısı olması münasebetiyle Akdağ Tabiat Parkımızda bulunan seyir terasında bir hatıra fotoğrafı çektiren Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve beraberindeki heyet ilçemizden ayrıldılar.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN