• 19 Haziran 2015
  • +
  • -

YENİ DOĞAN BEBEKLERİN İLK HEDİYESİ SANDIKLI BELEDİYESİNDEN

YENİ DOĞAN BEBEKLERİN İLK HEDİYESİ SANDIKLI BELEDİYESİNDEN

Başkan Mustafa ÇÖL, Sandıklı Devlet Hastanesinde yeni doğan ünitesinde dünyaya gelen bebeklere, “Hoşgeldin Bebek” projesi kapsamında hediyeler  verdi.

“Hoşgeldin Bebek” projesi kapsamında yeni doğan bebeklere Sandıklı Belediyesi tarafından; Kırklık bebek takımı, bebek bakım çantası ve çam fidanı verildi. Başkan Mustafa ÇÖL ilk hediyeyi Sandıklı Devlet Hastanesi yeni doğan ünitesinde bizzat kendisi vererek gerçekleştirdi. Başkan ÇÖL burada yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL “Geleceğimizin teminatı olan yeni nesillerimize Sandıklı Belediyesi olarak ilk hediyelerini biz vermek istedik. Sandıklı Devlet Hastanesinde dünyaya gelen bütün bebeklerimize bu günden itibaren hediyelerimiz verilmeye devam edilecek. Kırklık bebek takımı ve bakım çantası bebeklerimizin ve ailelerin ihtiyacına uygun olarak hazırlattık. Yeni doğan bebeklerimiz inşallah uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam sürerler bu manada her yeni doğan bebeğe vereceğimiz çam ağacı fidanı, bebeklerimiz ile büyüsün istiyoruz. Hem yeşil bir Sandıklı, hem de bebeklerimize bir ömür boyu kalıcı bir hediye vermek adına böyle bir organizasyon yaptık. Aileler İlçe nüfüs müdürlüğünden nüfus cüzdanlarını aldıktan sonra Belediyemizden hediyelerini alabilirler. Doğan umutlarımızı beraber büyütelim, tüm anne ve babalara hayırlı olsun.”dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN