• 27 Ağustos 2018
  • +
  • -

YILDIZ KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

YILDIZ KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklı İlçemizde faaliyet gösteren Yıldız Karate Gençlik Spor Kulübü Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti.

Yıldız Karate Gençlik Spor Kulübü olarak yaptıkları faaliyet ve katıldıkları turnuvalar hakkında Başkan Mustafa Çöl’e bilgiler veren klüp yetkilisi Doğan İzzet Yıldız, yapmış olduğu açıklamada; “Afyonkarahisar ilimizde geleneksel olarak düzenlenen Zafer Kupası Karate Turnuvasında kulübümüz olarak Sandıklı ilçemizi temsil etmek için katılmış ve burada 5 Altın 1 Gümüş 11 Bronz olmak üzere toplam 17 madalya kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 23 Sporcumuz ile katıldığımız turnuvada ve yapmış olduğumuz sarı kuşak töreninden bizleri yalnız bırakmayarak göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Mustafa Çöl’de yapmış olduğu açıklamada; sporun ve sporcunun her branşta destekçisi olduklarının altını çizerek, ilçemizin adını katıldıkları her turnuvada duyuran bütün sporcu kardeşlerimize, hocalarına, velilerimize teşekkür ederek, duyduğu memnuniyeti ifade etti.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN