• 22 Aralık 2014
  • +
  • -

Yusuf Güney Konserine Yoğun İlgi

Yusuf Güney Konserine Yoğun İlgi

Bilindiği gibi 09 Kasım 2014 günü yapılması planlanan “Yusuf Güney Konseri ve Bahri Özüpek Şiir Dinletisi” Karaman Ermenekteki maden kazası sebebi ile ertelenmişti. Belediyemiz ve Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan organizasyon ile “Yusuf Güney ve Bahri Özüpek” Sandıklı Halkı ile buluştu.
Program ilk olarak TRT ekranlarından da tanınan Bahri Özüpek’in Şiir Dinletisi ile başladı. Bahri Özüpekin hazırlayıp sunduğu Şiir Dinletisi Sandıklı Halkı tarafından ayakta alkışlandı.
Bahri Özüpek Şiir Dinleti’sinin arkasından Sanatçı Yusuf Güney sahne aldı. Kalabalık bir halk topluluğuna hitap eden Yusuf Güney, ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genç nüfusun daha fazla olduğu konserde Yusuf Güney kendi şarkılarının yanı sıra gündemdeki popüler şarkılarıda seslendirdi.
Konserin bitiminde Başkan Mustafa Çöl Konsere katılan Bahri Özüpek ve Yusuf Güney’e Sandıklı’özgü hediye ve çiçek taktim etti. Burada kısa bir konuşma yapan Başkan Çöl “Sayın Kaymakamım, protokolün değerli üyeleri, hanımefendiler, beyefendiler geleceğimizin mimarı genç kardeşlerimiz hepiniz hoşgeldiniz sefa getirdiniz. Öncelikle böyle güzel organizasyonun bizlerle buluşmasını sağlayan Sayın Bakanımıza, Sayın Milli Piyango Genel Müdürümüze ve organizasyonda emeği geçen Bahri Özüpek kardeşime teşekkür ediyorum. Tabiki Belediyelerin birçok hizmeti var, üstyapı altyapı ve benzeri hizmetler var bu hizmette Belediyemizin Sosyal doku projesinin bir parçasıdır. Genç bir Belediye Başkanı olarak genç kardeşlerimize bugün başlangıcı olan, çok güzel sürprizlerimiz var, inşallah ilerleyen günlerde bu organizasyonları sizlerle buluşturmak bizim için büyük bir şeref olacaktır. Ben bu organizasyona katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor iyi eğlenceler diliyorum sağolun varolun.” dedi

Başkan Mustafa Çöl’ün konuşmalarının ardından İlçe Kaymakamımız Sayın Faik Arıcan sahnede kısa bir konuşma yaptı. Kaymakam Faik Arıcan” Değerli misafirler hanımefendiler, beyefendiler, kıymetli Sandıklılılar bu soğuk kış akşamında bu sıcak ortamda böylesine güzel bir konsere hoşgeldiniz, iyi eğlenceler diliyorum.Bu konserin bizlerle buluşmasını sağlayan başta Bakanımıza, Milli Piyango İdaremize, Sandıklı Belediyesine şükranlarımı sunuyorum. Belediye Başkanımızın da ifade ettiği gibi bu organizasyonların artarak devam etmesini istiyoruz.”dedi.

.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN