• 22 Nisan 2024
  • +
  • -

BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’IN HAFTA SONU YOĞUNLUĞU

BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’IN HAFTA SONU YOĞUNLUĞU

Sandıklı Belediye Başkanımız Adnan Öztaş bu hafta sonu katıldığı organizasyon ve programlar ile hemşehrilerimizi yalnız bırakmayarak, kendileriyle hasbihallerde bulundular.

Belediye Başkanımız Adnan Öztaş; İlk olarak Cumartesi günü, SANJET A.Ş’nin olağanüstü Genel Kuruluna katılarak Başkanlığını yaptılar. Toplantı; Ziraat Odası, Ticaret Odası, Esnaf Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Sebzeciler Odası Başkanları ve Başkan nezdinde temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.

Afyonkarahisar Süper Amatör Lig’de grubunu lider tamamlayarak Şampiyon olan ve seneye bizleri Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil edecek olan takımımız Sandıklı Sporumuzun maçını izleyerek, kendilerine kupalarını takdim ettiler.

Maçın akabinde; Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Orhan Küçüksağrıcı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyeti Belediye Başkanlığı makam odasında misafir ederek, kendilerine hayırlı olsun dilekleri ve nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Şampiyon Sandıklı Sporumuzla, Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan Şifa Kafe’de akşam yemeğinde bir araya gelerek kendilerini tebrik ettiler. Başarının mimarları futbolcu kardeşlerimize, teknik ekibe, yönetici, idareci ve taraftarlarımıza teşekkür eden Başkan Adnan Öztaş inşallah seneye Bölgesel Amatör Ligde de Sandıklımızı en iyi şekilde temsil edeceğimize yürekten inandığını ifade ettiler.

Cumartesi akşamı son olarak, Atay ve Yıldız Ailelerimizin nikahlarını kıyarak, genç çiftlerimize bir ömür yolu mutluluklar dileyerek, Aileleri tebrik ettiler.

Belediye Başkanımız Adnan Öztaş Pazar günü ise; Romen vatandaşımız Serdar Ula’nın ruhuna ithafen okunan Mevlid-i Şerif programına katılarak yapılan dualara eşlik ettiler.

Kızık Köyümüzde düzenlenen yağmur duasına katılarak yapılan dualara hep birlikte amin dediler.

Son olarak Pazar gecesi, Akin ve Özak ailelerinin nikahlarını kıyan Belediye Başkanımız Adnan Öztaş, kendilerine hayırlı ve uğurlu olsun dileklerinde bulundular.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN