Cenaze İlanları

Cenaze İlanları


17 Ağustos 2022

İlçemiz Başkuyucak köyünden Ömer BAŞTEPE’nin eşi  SAFİYE BAŞTEPE vefat etmiştir.Merumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

16 Ağustos 2022

İlçemiz  Selçik köyunden Hasan Hüseyin NAYIR’ın oğlu  YUSUF NAYIR vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

16 Ağustos 2022

İlçemiz  Ece mahallesinden Ali GÜVER’in kızı SEVİM KORKMAZ vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

15 Ağustos 2022

İlçemiz Ece mahallesinde mukim Mehmet  ÇOŞAR’ın kızı UMMUHAN ÇELEBİ vefat etmiştir.Merhumeye Alla’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

14 Ağustos 2022

İlçemiz Yunusemere mahallesinden Mehmet Ali ŞAHİN’İn kardeşi İBRAHİM ŞAHİN vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığ dleriz.

Devamı »

11 Ağustos 2022

İlçemiz Celiloğlu köyünden İstasyon mahallesinde muhkim İbrahim ÖZER’in babası ŞERİF ALİ ÖZER vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost

Devamı »

11 Ağustos 2022

İlçemiz Gökçealan köyünden merhum Yusuf TÜRKYILMAZ’ın eşi merhum Bekir ve Şaban TÜRKYILMAZ’ın annesi HANIM TÜRKYILMAZ vefat etmiştir. Merhmeye

Devamı »

9 Ağustos 2022

İlçemiz Çakır Mahallesinde Kadir  TÜRKEŞ’in eşi, Birol TÜRKEŞ’in annesi EMİŞ TÜRKEŞ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve

Devamı »

7 Ağustos 2022

İlçemiz Çakır mahallesinden merhum İbrahim FELEKOĞLU’nun eşi NAZMİYE FELEKOĞLU vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

7 Ağustos 2022

İlçemiz Hisar mahallesinde mukim merhum Yusuf GÖKPINAR’ın eşi FADİME GÖKPINAR vefat etmiştir.Merhumeye Alla’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı

Devamı »

7 Ağustos 2022

İlçemiz Baş kuyucak köyünden Süleyman BAŞTEPE’nin eşi  FAHRİYE BAŞTEPE vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

7 Ağustos 2022

İlçemiz Saltık köyünden Bahatin, İbrahim, Osman ve Mehmet YAVUZ’un babası  SELAHATTİN YAVUZ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve

Devamı »

7 Ağustos 2022

İlçemiz Baştepe köyünden Engin EROĞLU’nun babası  YUSUF EROĞLU vefat etmiştir.Merhuma Alla’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

7 Ağustos 2022

İlçemiz Ece mahallesinde mukim Davut AKBAŞ’ın babası İSMAİL AKBAŞ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

4 Ağustos 2022

İlçemiz Ballık köyünden Hasan DİNÇ’in babası MUSTAFA DİNÇ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

4 Ağustos 2022

İlçcemiz Sorkun köyünden Mehmet ŞENTÜRK’ün babası YUSUF İZZETTİN ŞENTÜRK vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

4 Ağustos 2022

İlçemiz Ballık köyünden Almanyada ikamet eden Ummuhan YEŞİLTAŞ’ın eşi BASRİ YEŞİLTAŞ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına

Devamı »

3 Ağustos 2022

İlçemiz Kusura köyünden Abdullah KARACA’nın eşi, Mehmet, Birol ve Adem KARACA’ın annesi SATI KARACA vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan

Devamı »

2 Ağustos 2022

İlçemiz Ekinhisar köyünden Şaban TEKİN’in eşi, Ahmet TEKİN’in annesi HALİME TEKİN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’ta rahmet dost ve

Devamı »

2 Ağustos 2022

İlçemiz Cuma mahallesinden merhum Ali SARIEL’in eşi, Erol ve Erkan SARIEL’in annesi NAZMİYE SARIEL vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan

Devamı »

1 Ağustos 2022

İlçemiz Sazak mahallesinde mukim Bayram KARAPINAR’ın eşi SAFİYE KARAPINAR vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

31 Temmuz 2022

İlçemiz Çakır mahallesinden Mehmet AK’ın eşi FATMA AK vafat etmiştir.Merumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

31 Temmuz 2022

İlçemiz Çiğiltepe köyünden Haydar ÖZ’ün eşi  AZİZE ÖZ vefat etmiştir.Merhumeya Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

31 Temmuz 2022

İlçemiz Çakır mahallesinden Hüseyin ÖZÇINAR’ın oğlu CAVİT ÖZÇINAR vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

30 Temmuz 2022

İlçemiz Koçhisar köyünden merhum Kadir ÇALİŞKAN’ın eşi ZEYNEP ÇALİŞKAN vefat etmişir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

28 Temmuz 2022

İlçemiz Yayman köyünden Hüseyin DEMİR’in eşi SULTAN DEMİR vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlıgı dileriz.

Devamı »

26 Temmuz 2022

İlçemiz Kızık köyünden İbrahim BAL’ın eşi NAZMİYE BAL vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına  başsağlıgı dileriz.

Devamı »

26 Temmuz 2022

İlçemiz Kızık köyünden İsmail COŞKUN ‘nun babası  MUSTAFA COŞKUN vefat etmişir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

25 Temmuz 2022

İlçemiz Kızık köyünden Etem ÜNAL eşi SEVGİ ÜNAL vefat etmişir. Merhuma Alah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

21 Temmuz 2022

İlçemiz Baştepe köyünden Hüseyin yıldırım’ın oğlu UMUT YILDIRIM vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN