Cenaze İlanları


Vefat eden hemserilerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dilerim.

Mustafa ÇÖL

Belediye Başkanı

19 Ocak 2022

FADİME ŞENER

Kızık köyünden, merhum Yunus ŞENER’in eşi, Hasan, Ramazan ve Halil ŞENER’in annesi FADİME ŞENER vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı dileriz.
19 Ocak 2022

TEKİN ÖZPINAR

İlçemiz Yavaşlar köyünden, Şirinevler mahallesinde muhkim, Yalçın ÖZPINAR ve Ramazan ÖZPINAR’ın babası Tekin ÖZPINAR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı dileriz.
19 Ocak 2022

FATMA ULUSOY

ilçemiz Kusura köyünden, Şirinevler mahallesinde muhki İbrahim Ethem ULUSOY’un eşi, ibrahim ULUSOY’un annesi, Fatma ULUSOY vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı dileriz.
19 Ocak 2022

HACER ÖZÇELİK

İlçemiz Hisar mahallesinden, merhum Ali ÖZÇELİK’in eşi, Merhum İrfan Hüseyin ve İbrahim ÖZÇELİK’in annesi Hacer ÖZÇELİK vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı dileriz.
17 Ocak 2022

MEHMET ÖZER

İlçemiz Ürküt köyünden, merhum Hüseyin ÖZER’in oğlu MEHMET ÖZER vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
17 Ocak 2022

FATMA ÇAĞLAYAN

İlçe Kusura köyünden, merhum Murat BAŞTUĞ’un kızı, Hüseyi ÇAĞLAYAN’ın eşi, Uğur Abdurrahman ve Ahmet ÇAĞLAYAN’ın annesi, FATMA ÇAĞLAYAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına […]
16 Ocak 2022

SATI YILDIZ

İlçemiz Susuz köyünden olup Hisar mahallesinde muhkim merhum Bayram YILDIZ’ın eşi Ülfet YILDIZ’ın annesi, Ahmet YILDIZ’ın kayınvalidesi SATI YILDIZ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve […]
15 Ocak 2022

RAMAZAN BULUT

İlçemiz Taşoluk kasabasından, Ece mahallesinde muhkim Ahmet BULUT’un babası, Ali CİVELEK’in kayınpederi Ramazan BULUT vefat etmitir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
15 Ocak 2022

İSMAİL EBİN

İlçemiz Koçhiasar köyünden, Ahmet ve Ali EBİN’in babası, merhum Ali EBİN’in oğlu, Veli EBİN’in kardeşi İSMAİL EBİN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı […]
15 Ocak 2022

FİKRİYE KOÇ

İlçemiz Karadirek köyünden, Niyazi, Mustafa ve Bayram KOÇ’un annesi merhum Mustafa KOÇ’un eşi Fikriye KOÇ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.