Cenaze İlanları

Cenaze İlanları


5 Aralık 2022

İlçemiz Çaymahallesinden Mehmet AKKARA’nın oğlu MEHMET ALİ AKKARA vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

4 Aralık 2022

İlçemiz Çakır mahallesinde mukim Ahmet DAĞDELEN’in oğlu AHMET DAĞDELEN vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

3 Aralık 2022

İlçemiz Hisar mahallesinden Ahmet PEKBEY’in oğlu HASAN PEKBEY vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

2 Aralık 2022

İlçemiz Çevrepınar köyünden olup İsviçrede ikamet eden  Ahmet ve Cem ÖZDEMİR’in babası BAYRAM ÖZDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan

Devamı »

2 Aralık 2022

İlçemiz Gürsü Köyünden Hasan ÇETİNKAYAN’ın kızı FATMA BAŞPINAR vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

30 Kasım 2022

İlçemiz Çakır mahallesinde mukim Nurettin ALTIN’ın eşi AYŞE ALTIN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı

Devamı »

28 Kasım 2022

İlçemiz Hisar mahallesinden Ahmet ÖZAYDIN’ın kızı EMİNE İNAL vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

28 Kasım 2022

İlçemiz Hisar mahallesinde ikamet eden Abdullah AKYILDIZ’ın eşi ŞÜKRAN AKYILDIZ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına

Devamı »

27 Kasım 2022

İlçemiz  Ece mahallesinden  Hasan GÖÇER’in oğlu  MEHMET GÖÇER  vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

27 Kasım 2022

İlçemiz Çay mahallesinden Hamdi ÖZYEĞEN’in eşi NAZMİYE ÖZYEĞEN vefat etmiştir.Merhumama Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

26 Kasım 2022

İlçemiz Hisar mahallesinden Mustafa ÇALIM’ın eşi YÜKSEL ÇALIM  vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

25 Kasım 2022

İlçemiz ece Mahallesiden İbrahim YILMAZ’ın eşi  ESMA YILMAZ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

25 Kasım 2022

İlçemiz Çakır mahallesinde  mukim Abdullah SEYMAN’ın eşi ZELİHA SEYMAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı

Devamı »

24 Kasım 2022

İlçemiz  Karadirek köyünden Mustafa ERDEM’in eşi ŞERİFE ERDEM vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

23 Kasım 2022

İlçemiz Şirinevler mahallesinden Hasan  ÇATALPINAR’ın oğlu  İSMAİL ÇATALPINAR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

23 Kasım 2022

İlçemiz Arızlar Köyünden Muzaffer TURHAN’ın kızı NURCAN KARAASLAN vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

23 Kasım 2022

İlçemiz Çay mahallesinden Süleyman DAZKIR’ın eşi EMİNE DAZKIR vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

22 Kasım 2022

İlçemiz Hisar mahallesinden Ayşe ULUBAHŞİ’nin eşi OSMAN ULUBAHŞİ vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

21 Kasım 2022

İlçemiz Yunusemre mahallesinden Abdullah KARAKOÇ’un oğlu AHMET KARAKOÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı  dileriz.

Devamı »

21 Kasım 2022

İlçemiz Ballık köyünden Yüksel ULUSOY’un Annesi  HURİYE ULUSOY vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı  dileriz.

Devamı »

19 Kasım 2022

İlçemiz Çakır mahllesinden  Nevzat KOÇAK’ın eşi NAZMİYE KOÇAK  vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı  dileriz.

Devamı »

19 Kasım 2022

İlçemiz Çay mahallesinden Cafer AKDEMİR’in oğlu İBRAHİM AKDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlı  dileriz.

Devamı »

18 Kasım 2022

İlçemiz Yavaşlar köyünden Hüseyin, Süleyman, Tuğrul ve Önder ÖZBEK’in babaları MUSTAFA ÖZBEK vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost

Devamı »

17 Kasım 2022

İlçemiz Çay mahallesinden Mehmet, Uğur BAŞER’in ve Safiye TOPBAŞ’ın babaları MUSTAFA BAŞER vefat etmiştir.Meruma Alla’tan rahmet dost ve

Devamı »

12 Kasım 2022

İlçemiz Ece mahallesinde mukim  Aslan DEMİR’in eşi NAZMİYE DEMİR vefat etmiştir. Merhumey Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlıgı

Devamı »

11 Kasım 2022

İlçemiz Ürküt köyünden Aziz KAHRAMAN oğlu MEHMET KAHRAMAN vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

9 Kasım 2022

İlçemiz Kızık köyünden İsmail ÇEVİZ oğlu SULTAN ÇEVİZ vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başağlığı dileriz.

Devamı »

9 Kasım 2022

İlçemiz Kusura köyünden Kamil AKGÖL’ün oğlu BAYRAM AKGÖL vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

8 Kasım 2022

İlçemiz Kusura köyünden  Mustafa İLERİ’nin oğlu ALİ İLERİ Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı »

7 Kasım 2022

İlçemiz Çay mahallesinden Sabriye YARAR’ın eşi KAZIM YARAR vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz

Devamı »

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN