• 27 Mayıs 2024
  • +
  • -

Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’ın Ankara’da Yoğun Temasları

Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’ın Ankara’da Yoğun Temasları
Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, göreve geldiği günden bu yana ilk kez Ankara’da ilçemiz için önemli temaslarda bulundu. “Tüm Çabamız Sandıklı İçin” diyerek yola çıkan Başkan Öztaş, ilçenin geleceği için kritik görüşmeler gerçekleştirdi.
Başkan Öztaş’ın Ankara ziyaretinde, Afyonkarahisar milletvekillerimiz Sayın Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunusevenve Dr. Hasan Arslan ile görüştü. Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Sayın Ahmet Güldal, Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçilen hemşehrimiz Sayın Yılmaz Akçil, Sağlık Bakan Yardımcısı Sayın Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Ankara milletvekili Sayın Ahmet Fetan Baykoç ve Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Nadir Alparslan’ı ziyaret etti.
Başkan Öztaş, temasları sırasında Sandıklı’nın ihtiyaçlarını ve projelerini dile getirerek destek talebinde bulundu. Görüşmelerin ardından yaptığı açıklamada, bu ziyaretlerin ilçemizin gelişimine büyük katkı sağlayacağını ve Sandıklı’nın daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için tüm çabasını sürdüreceğini ifade etti.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN