• 28 Nisan 2024
  • +
  • -

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Murat Erkalan ve İlçe Yönetimi, Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Murat Erkalan ve İlçe Yönetimi, Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’ı makamında ziyaret etti.

Yeni seçilen Başkan Öztaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Erkalan, “31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Adnan Öztaş Başkanımızla belediyemize tekrar AK Parti’nin bayrağını diktik. Bundan dolayı hem ben hem de tüm yönetim kurulu üyelerimiz çok mutluyuz. Çok yorucu ve bir o kadar da başarılı bir seçim süreci geçirdik. Yeni seçilen Başkanımız Sayın Adnan Öztaş’ın bu seçim sürecindeki katkısı bizler için çok büyüktü. Başkanımızdan sandık kurulu üyelerimize hatta karınca misali bizlere evlerinde dua eden yaşlı vatandaşlarımıza kadar teşekkür etmek istiyorum. Bu başarı bizim değil, tüm Sandıklı halkının. Teşekkür ederim Sandıklım, gün birlik olma günüdür. Belediye başkanımıza çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi.

Başkan Öztaş, ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, “Sizlerin gayretli çalışmaları ve halkımızın teveccühleri neticesinde buradayız. Burası hizmet etme makamıdır. Dün bu makamda başka başkanlarımız vardı, şimdi sıra bizde. Önemli olan sizlerle birlikte bir hoş seda bırakmaktır. İşimizin ağır olduğunu biliyoruz. Gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Zor bir zamandan geçiyoruz. İlçe başkanımızın dediği gibi, gün birlik olma günü, bir olacağız, iri olacağız, hep birlikte Sandıklı olacağız,” dedi.

Ziyaret, Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Murat Erkalan’ın Başkan Öztaş’a hediye takdim etmesiyle sona erdi.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN